“Skvělé prostředí a atmosféra, ztvárnění interiéru skvělé. Mnoho herních situací, interakcí mezi hráči. Děj měl vývoj a eskaloval. Výborné výkony CP otce Jana a Gideona. Trochu zadrhlo finále, ale díky dobrým hráčům proběhlo hladce alternativním způsobem. Určitě je potřeba doladit techniku. Jako hráč jsem se velmi dobře bavil a ve své roli jsem neměl hluchá místa. Na začátku jsem měl obavu z délky hry, leč ukázala se býti lichou, až na únavu. Maledictum má hráčům co říci i v oblasti vztahů, morálky a proměny osobností. Velmi dobrá zábava, děkuji orgům, mají mé uznání.”

“František” František Vaške

“Atmosféra perfektní, RP hráču bylo boží!! Příběh uplně parádní! Na Maledictum jsem si prožil dobře provedený WORLD OF DARKNES, genialní byla i politika klanu, což takové věci jsou mimo mě :) Tvrz a samotná knihovna by zasloužily dostat 1000 bodů za její obsah svítků, knih a dalších plno věcí!”

“Rigor” Dawe Mortiz

“Přiznám se, že mám slabost pro upíří larpy. I po letech mě kouzlo World of Darkness neopoustilo a když nabídnuli organizátoři roli CP, neváhal jsem příliš dlouho. Bral jsem hru jako atmosférický výlet do let minulých. A jsem rád, že šli autoři o dva kroky dál, než kdy byly upířiny ve městech. Hra intrik, mocenské třenice a obchodování s fragmenty nalezených rituálů v ryzí gamistické kvalitě.”

“Jezevec” Petr Pouchlý